Vallavalitsus

Sangaste vallavalitsuse liikmed:

1. Kaido Tamberg vallavanem, kaido@sangastevv.ee
2. Kajar Lepik, abivallavanem, kajar@sangastevv.ee
3. Eve Süld, vallavalitsuse liige, eve@sangastevv.ee
 

 

Vallavalitsuse dokumendiregister

KODANIKE VASTUVÕTT: 
Esmaspäeval   9.00-16.00
Teisipäeval      9.00-16.00

Kontakt:
Valga mnt 7 Sangaste alevik 67013 Valgamaa
Tel   766 8040
sangaste@sangastevv.ee 
 

Arveldusarve: EE421010202000578003 SEB Pank 

AMETNIKUD 

KAIDO TAMBERG
vallavanem

766 8042
518 2016
kaido@sangastevv.ee
Haridustase:
kõrgharidus, Eesti Maaülikool, hüdrotehnikainsener
 

Kajar Lepik
abivallavanem

vastuvõtuaeg: esmaspäev-teisipäev kell 10:00-16:00
5662 7688
kajar@sangastevv.ee
Haridustase: kõrgharidus, Sisekaitseakadeemia, toll
Ametijuhend
 

 

Kadri Vaks

pearaamatupidaja (lapsehoolduspuhkusel)

 

Eve Süld
pearaamatupidaja

766 8044
5886 7790
eve@sangastevv.ee
Haridustase: kõrgharidus, Eesti Maaülikool, majanduslik ettevõtlus ja finantsjuhtimine
Ametijuhend
 

 


Laura Karavin
raamatupidaja

766 8040
5322 5069
sangaste@sangastevv.ee
Haridustase: kõrgharidus, Lääne-Viru Rakenduskõrgkool, majandusarvestus
Ametijuhend

 

 

 

JANNO SEPP          
vallasekretär

vastuvõtuaeg: teisipäev kell 10:00-16:00
516 0865
janno@sangastevv.ee
Haridustase: kõrgharidus, Tartu Ülikool, õigusteadus
Ametijuhend

 

 

 

KATI KALA      
maakorraldaja

766 8048
5322 5261
kati@sangastevv.ee
Haridustase:
kõrgharidus, Eesti Maaülikool, maakorraldus
Ametijuhend

 

 

PILLE SIKK
sotsiaaltöö spetsialist

766 8046
524 7930
pille@sangastevv.ee
Haridustase:
kõrgharidus, Tartu Ülikool, sotsiaaltöö
Ametijuhend

 

Peeter Aunapu
Ehitusspetsialist

Vastuvõtuaeg: teisipäeviti kell 10:30-16:30
5811 5200
peeter@sangastevv.ee
Haridustase: keskeriharidus, Tallinna Ehitus- ja Mehaanikatehnikum, ehitustehnik
Ametijuhend

 

Inga Tikk
Projektijuht

53234404
inga@sangastevv.ee  
Haridustase: keskeriharidus, Mainori Majanduskool, ärijuhtimine

 

Politsei piirkonnavanem

SANDER KARU

tel: 51943220

kodanike vastuvõtt Sangaste vallamajas teisipäeval 10.00-11.00

 

Keskkonnaameti piirkondlik metsanduse spetsialist
TAAVI KANNIMÄE
56 994 876