IV Rukkihundi Rahvajooksu lõpuprotokoll


Lõpuprotokoll on tähestikulises järjestuses.

 

JOOKS

Stardinumber Nimi (perekonnanimi ja eesnimi) Võistkond/ elukoht Aeg Sünniaeg
411 Alver Helina Tallinn / Hermes 1:09:59:92 1944
419 Elvet Beloona Sangaste 1:15:51:49 1940
417 Elvet Sander Sangaste 47:16:74 1998
400 Kimmel Keity Otepää vald 52:21:93 1993
420 Kose Indrek Tallinn 44:19:30 1979
489 Kuusk Katrin Otepää 42:30:81 1977
403 Lõhmus Margit Valga 41:30:46 1978
412 Marja Sulev Tallinn / Hermes 40:51:46 1958
404 Müürsepp Tiiu Tartu  42:11:57 1955
407 Ojasild Heiki Tartu  58:02:52 1993
402 Paavo Rose Sangaste katkestas 1967
490 Papagoi Ott Õru vald 44:12:87 1990
425 Rosenberg Tarmo Valga 45:20:72 1979
401 Siimann Siim Tartu vald 34:22:26 1990
416 Silber Matti Elva 54:34:21 1949
410 Säär Tõnu Tabasalu / Hermes 39:20:34 1969
405 Teeväli Leili Tartu  54:34:21 1946
418 Tiivoja Taivo Tallinn 47:24:43 1964
406 Tinn Aare Tartu  52:02:60 1960
422 Treu Merilin Tõrva 43:53:36 1984
423 Treu Urmas Tõrva 37:30:96 1972
408 Täht Stella Tartu  42:26:26 1988
414 Unt Kajar Sangaste 57:01:40 1999
413 Vehlmann Jaan Tallinn / Hermes 54:34:21 1945
424 Vihmann Mikk Sangaste 41:08:24 1991
421 Vihmann Taavi Sangaste 59:34:35 1998
415 Vill Maive Sangaste 47:43:60 1982
409 Volt Martin Helme 38:16:16 1994

 

KÕNDIJAD

 

Stardinumber Nimi (perekonnanimi ja eesnimi) Aeg
486 Eirand Eve 1:15:56:52
483 Korbun Airi 1:19:02:55
484 Kõnd Karin 1:13:07:22
476 Käst Jaanika 1:15:42:99
475 Külaots Eda 1:15:43:15
482 Leppik Rein 1:07:54:62
481 Olander Ülo 1:24:12:29
477 Piir Signe 1:12:46:99
478 Pirbe Liina 1:11:07:84
479 Pärli Kertti 1:07:50:04
485 Tsirp Asta 1:15:39:53
499 Tuisk Vaike 1:19:08:18
487   1:35:37:55
488   1:35:38:11

 

LAPSED/RATAS

 

Stardinumber Nimi (perekonnanimi ja eesnimi) Aeg
494 Aamer Eliise 32:06:92
496 Luht Keron 30:53:36
495 Luht Kristo 27:58:38
492 Lõokene Sandra 36:44:67
498 Tiidemäe Laura 25:29:70
480 Uibu Virge 32:06:27
493 Valtsaar Reili 37:18:06
497 Viltman Marcus 27:58:80
491 Vällo Grete 29:47:94