Uudised
   
Uudiste arhiiv
   

Omavalitsus
   
Volikogu
KOV valimised 2017
Õigusaktid
Vallavalitsus
Vallavanem
Avalik teave
Isikuandmete töötlemine
Koduteenuse ja tugiisikuteenuse arendamine Otepää, Palupera, Puka ja Sangaste piirkonnas
Tööhõiveprojekt
Haldusreform
Sangaste kogukonna tammepark Eesti Vabariik 100
   

Bannerid
Lõuna-Eesti KOV-de noorsootööalane koostööprojekt
Lõuna-Eesti KOV-de noorsootööalane koostööprojekt


Uudiste arhiiv

SisukaartPrindi


Restu spordipäeva tulemused

28.08.2012

RESTU SPORDIPÄEV
05.08.2012

 

Tüdrukud kuni 8. aastased

60m. (14 võistlejat)
1. Dagmar Henriette Levin  12,17
2. Catharina Undrus   12,84
3. Melina Luik   12,88

Kaugushüpe (14 v)
1. Dagmar Henriette Levin  2.43
2. Catharina Undrus   2.34
3. Sonja Nämi    2.21

Pallivise (14 v)
1. Catharina Undrus   11.50
2. Kadi-Triin Järve   10.50
3. Melina Luik   10.00


Tüdrukud 9. – 12. aastased

60m. (8 v)
1. Marianne Juus   9,14
2. Janely Käärik   9,79
3. Sandra Kuus   10,25

800m. (2 v)
1. Janely Käärik   3.20,0
2. Marianne Juus   3.20,2

Kaugushüpe (10 v)
1. Marianne Juus   3.26
2. Janely Käärik   3.02
3. Sandra Kuus   3.00

Pallivise (9 v)
1. Janely Käärik   29.50  (28.00)
2. Grete Vällo    29.50 (26.50)
3. Marianne Juus   25.00
Neiud 13. - 16. aastased

60m. (6 v)
1. Marcella Liiv   8,72
2. Gaidi Põdder   10,08
3. Angela Käärik   10,15

800m. (6 v)
1. Marcella Liiv   3.09,3
2. Edith Pärnik   3.12,6
3. Gaidi Põdder   3.17,9

Kaugushüpe (7 v)
1. Marcella Liiv   4.07
2. Edith Pärnik   3.57
3. Virge Uibu    3.21

Odavise – 400g. (5 v)
1. Marcella Liiv   35.30
2. Laura Tiidemäe   23.18
3. Edith Pärnik   17.09


Naised  17. - 34. aastased

60m. (7 v)
1. Kerli Rajaste   9,04
2. Maive Vill    9,34
3. Marili Vihmann   9,44

800m. (3 v)
1. Kerli Rajaste   2.58,9
2. Maive Vill    2.59,4
3. Margit Lõhmus   3.01,2

Kaugushüpe (8 v)
1. Kerli Rajaste   4.14
2. Maive Vill    4.07
3. Triin Krahv    3.99

Kuulitõuge – 4kg. (10 v)
1. Aive Vonk    9.25
2. Kerli Rajaste   9.15
3. Kristi Nagla   7.94

Odavise – 600g. (15 v)
1. Aive Vonk    29.85
2. Kerli Rajaste   28.01
3. Kristi Nagla   26.33
Poisid kuni 8. aastased

60m. (12 v)
1. Aivar Juus    11,57
2. Hans-Hannes Kängsepp  12,16
3. Ukumaru Unt   12,38

Kaugushüpe (10 v)
1. Aivar Juus    2.57
2. Hans-Hannes Kängsepp  2.40
3. Ukumaru Unt   2.32

Pallivise (9 v)
1. Rasmus Linde   17.00
2. Ukumaru Unt   16.00
3. Verner Toom   15.50


Poisid 9. - 12. aastased

60m. (16 v)
1. Kevin Roio    8,48
2. Robin Paring   9,81
3. Keron Luht    9,92

800m. (10 v)
1. Kevin Roio    3.08,0
2. Andreas Kiivit   3.11,0
3. Robin Paring   3.14,0

Kaugushüpe (16 v)
1. Robin Paring   3.66
2. Kevin Roio    3.64
3. Keron Luht    3.53

Pallivise (16 v)
1. Keron Luht    37.00  (35.50)
2. Kristo Luht    37.00 (35.00)
3. Kevin Roio    35.50
Noormehed 13. - 16. aastased

60m. (13 v)
1. Kaido Kõvask   8,00
2. Jürgen Palmi   8,04
3. Silver Linde   8,19

1500m. (6 v)
1. Kaido Kõvask   5.38,8
2. Sander Elvet   5.50,3
3. Karli Roio    5.58,9

Kaugushüpe (11 v)
1. Kaido Kõvask   5.01
2. Mehis Uibopuu   4.75
3. Ivar Levin    4.08

Odavise – 600g. (8 v)
1. Kaido Kõvask   31.63
2. Silver Linde   26.84
3. Mehis Uibopuu   22.54


Mehed 17. - 39. aastased

60m. (9 v)
1. Ergo Tamm    7,41
2. Tormi Oja    7,47
3. Mardo Kööp   7,61

1500m. (4 v)
1. Kristo Peterson   5.26,4
2. Rene Levin    5.44,2
3. Indrek Kose   6.00,9

Kaugushüpe (9 v)
1. Andrus Looskari   5.45
2. Raivo Tiirmaa   5.32
3. Mardo Kööp   5.31

Kuulitõuge – 7,26kg. (9 v)
1. Lauri Nämi    12.48
2. Kristjan Tiideberg   12.27
3. Jaanus Hiiemäe   11.81

Odavise – 800g. (16 v)
1. Ergo Tamm    48.04
2. Riho Kägo    46.40
3. Andrus Looskari   42.01
Mehed 40. aastased ja vanemad

60m. (5 v)
1. Tõnu Ainsoo   8,53
2. Enno Kurvits   9,08
3. Sulev Kõiv    9,48

1500m. (3 v)
1. Marek Luts    5.04,6
2. Sulev Kõiv    6.00,5
3. Kuuno Rätsep   11.43,9

Kaugushüpe (3 v)
1. Tõnu Ainsoo   4.77
2. Enno Kurvits   4.16
3. Elmo Peterson   4.00

Kuulitõuge – 7,26kg. (7 v)
1. Mati Raudsepp   10.35
2. Eerik Tamm   9.75
3. Harry Mägi    9.46

Odavise – 800g. (4 v)
1. Eerik Tamm   36.32
2. Tõnu Ainsoo   34.45
3. Allan Teder    33.91


Naised 35. aastased ja vanemad

60m. (4 v)
1. Marje Vahtre   10,31
2. Karin Looskari   10,50
3. Agda Laats    11,14

800m. (2 v)
1. Tea Pärnik    2.57,4
2. Sille Roomets   3.44,6

Kaugushüpe (2 v)
1. Marje Vahtre   3.17
2. Niina Levina   1.76

Kuulitõuge – 4kg. (3 v)
1. Marje Vahtre   9.09
2. Karin Looskari   7.17
3. Niina Levina   4.62

Odavise – 600g. (2 v)
1. Marje Vahtre   31.96
2. Karin Looskari   18.44
Võrkpall (6 võistkonda)

1. K.E.E.M.I.A.
Anniki Jaama, Merlin Müür, Kristiina Kopli, Elmo Peterson, Illo Hansing, Enno Kurvits

2. VK Puka Spartak
Terje Kartau, Kaire Kuvvas, Teiri Teder, Ingemar Liigand, Riivo Sisask, Gunnar Arak

3. „Võidukad“
Reelika Paomees, Anneli Meier, Kerli Rajaste, Margus Mooses, Rait Murumets, Rein Uibo


Rammumees (7 v)

1. Lauri Nämi, Restu
2. Meelis Pungits, Vastseliina
3. Marko Remlik, Aravete
4. Gunnar Gimbutas, Elva
5. Meelis Peil, Rakvere
6. Magnus Kõur, Tartu
7. Andrei Šaškov, Tallinn


Otsing
   
   
Uudised
 
"Tasuta õigusnõu valgamaalastele"
Teisipäeval 21.novembril kell 12.00 Valgas
 
Otepää vallavanemaks valiti ühehäälselt Kaido Tamberg
30.oktoobril 2017 toimunud Otepää vallavolikogu istungil valis Otepää vallavolikogu ühehäälselt Otepää vallavanemaks Kaido Tambergi. Istungil kinnitati vallavalitsuse liikmed Kajar Lepik ja Valdur Sepp.
 
MTÜ Lastekaitse Liit kutsub lapsi ja noori osalema ideekonkursil teemal „Koostöös lapse heaks“
MTÜ Lastekaitse Liit kutsub lapse õiguste kuu raames lapsi ja noori osalema ideekonkursil teemal „Koostöös lapse heaks“.
 
[ Kõik uudised ]
 

Kasulikud lingid
Kiisatamme Kultuuri- ja Puhketalu
Kultuuriinfo
Sangaste Rukkiküla
Valgamaa Arenguagentuur
Valgamaa turismiinfo
Valgamaa.ee
Valgamaalane

 
Kodulehtede valmistamine